بازرسی فنی

بازرسی فنی به منظور انطباق کالاهای فنی با مشخصات و استاندارد های تعیین شده انجام می پذیرد. این خدمات شامل بازرسی تجهیزات، ابزار ها، خطوط لوله، فرآورده ها و سایر اقلام فنی می باشد. بازرسی در مراحل مختلفی مانند ساخت نصب و در حین سرویس می تواند انجام گیرد. شرکت مهندسین مشاور و بازرسی طوبی تاک، با ارائه بهترین و مقرون به صرفه ترین خدمات برای تجهیزات، از سلامت و کارایی آن ها اطمینان حاصل می کند. این شرکت با استفاده از پرسنل متخصص و مجرب و همکاران داخلی و خارجی، نیاز های مشتریان را برآورده خواهد کرد.

بازرسی جرثقیل

شرکت مهندسین مشاور و بازرسی طوبی تاک قادر به اجرای تست های استاتیک و دینامیک انواع جرثقیل های برجی، سقفی، موبایل و لیفتراک بر اساس الزامات درخواستی مشتریان می باشد.

بازرسی جوش

جوش ها یکی از مهم ترین قسمت های هر ساختار یا تجهیز هستند و بنابراین استفاده از روش های تضمین کیفیت به منظور اطمینان از عدم حضور عیوب و استحکام جوش ضروری است. شرکت مهندسین مشاور و بازرسی طوبی تاک به داشتن تجربیات فراوان در زمینه ی بازرسی جوش، تهیه WPS و PQR و اجرا تست های مربوطه مفتخر است

تست های غیر مخرب عمومی

تست های غیر مخرب (NDT-Non-Destructive Testing) به صورت گسترده ای در بازرسی فنی تجهیزات صنایع نفت، گاز و پتروشیمی به کار می رود. شرکت مهندسین مشاور و بازرسی طوبی تاک یکی از پیشرو ترین شرکت ها در ارائه خدمات بازرسی های غیر مخرب است و با به کار گیری تیم های متخصص و مجربی از مهندسین و بازرسان، بیش از ۱۷۰ پروژه در زمینه ی تست ها و بازرسی های غیر مخرب عمومی و پیشرفته را به پایان رسانده است. کارشناسان ما قادر به اجرای انواع تست های غیر مخرب ابعادی (Dimensional Testing-DT)، بازرسی چشمی (Visual Testing-VT)، بازرسی اولتراسونیک (Ultrasonic Testing-UT)، تست مایعات نافذ (Liquid Penetrant Testing-PT)، تست ذرات مغناطیسی (Magnetic Particle Testing-MT) و تست رادیوگرافی (Radiographic Testing-RT) و تفسیر فیلم رادیوگرافی (Radiographic Testing Interpretation-RTI) در کوتاه ترین و به سریع ترین روش ممکن هستند.

  • تهران، خیابان انقلاب، حدفاصل خیابان وصال شیرازی و خیابان قدس، کوی اسکو- پلاک 12 واحد 4
  • 66174082،66406533،66488392
  • 021-66174094
  • info@tubi-takacademy.com
بالا